projekty-Warszawa

O nas

Logo
rada avatar

Przemysław Andrzejak

Prezes Zarządu

rada avatar

Bartłomiej Dobosz

Wiceprezes Zarządu

rada avatar

Jarosław Trojanowski

Dyrektor Generalny

rada avatar

Paweł Marczyk

Dyrektor ds. Sprzedaży

rada avatar

Magdalena Owczarek

Dyrektor Biura Zarządu

rada avatar

Krzysztof Witulski

Dyrektor Finansowy

Rada inwestorów

rada avatar

Konrad Pokutycki

CEO BSH

rada avatar

Michał Zawisza

CEO LTM

rada avatar

Sławomir Dobosz

CEO SKB

O NAS

Royal Sail Investment Group Sp. z o. o. powstała w 2019 roku z inicjatywy grupy managerów pochodzących z branż: deweloperskiej, budowlanej, technologicznej, inwestycyjnej, finansowej oraz private equity. Wieloletnie doświadczenie przekute zostało w stworzenie nowej marki na rynku nieruchomości w Polsce oraz profesjonalizację usług na rynku deweloperskim.

ROYAL SAIL INVESTMENT GROUP

każdorazowo dokonuje wnikliwej analizy lokalizacji inwestycji, bada potencjał biznesowy otoczenia, przez co osiąga efekt synergii, czego wynikiem jest tworzenie unikalnych projektów. Obecnie prowadzimy inwestycje w Łodzi, Pabianicach, Zduńskiej Woli i Poddębicach o łącznej wartości inwestycyjnej sięgającej prawie 400 milionów złotych.

MISJA

Misją Royal Sail Investment Group jest długoletnie zarządzanie oraz pomnażanie kapitału spółki oraz spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej obecnych oraz przyszłych partnerów biznesowych. Nasza misja oparta jest na dotychczasowym doświadczeniu prowadzenia inwestycji na polskim rynku nieruchomości. Royal Sail Investment Group świadczy również szeroki zakres doradczy w obszarzeinwestycji rodzinnych na rynku nieruchomości.

WIZJA

Naszą wizją jest stworzenie na polskim rynku nieruchomości, stabilnej w rozwoju, wiarygodnej dla klientów spółki inwestycyjnej, która zapewni bezpieczne i stabilne lokowanie kapitału dla jej właścicieli oraz partnerów biznesowych. Strategia spółkioparta jest na zasadach partnerskich, bezpieczeństwie inwestycji oraz wspólnym zaufaniu.

MOTTO

"Projektujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać."

To motto towarzyszy nam w każdym projekcie, tworzymy miejsca dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Istotne są dla nas Twoje potrzeby: jak spędzasz swój wolny czas, czy w jaki sposób załatwiasz sprawy codzienne. Ze szczególną uwagą podchodzimy do harmonii z zastaną przestrzenią, szanujemy zieleń czy otaczającą przestrzeń miejską a szczególnie jej historyczne tło. Jesteśmy deweloperem z polskim kapitałem o szerokim doświadczeniu w sektorze rynku nieruchomości, mieszkaniowych, handlowo-usługowych, biurowych. Mamy świadomość iż nasze projekty współtworzą nowe oblicza miast, dlatego lubimy projekty, które doskonale wpisują się w otaczającą tkankę miejską i ją uzupełniają. Prowadzimy projekty w Łodzi, Zduńskiej Woli i Pabianicach, przygotowujemy kolejne. Wierzymy, że będą one doskonałym elementem wpisującym w nowo powstające części miast.


Zdjęcie - budynek
Zdjęcie - robotnicy

Najnowsze inwestycje

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.