Łódź

Dzielnica Dubois

Opis inwestycji


Dzielnica Dubois to inwestycja planowana do realizacji w przyjaznej dla rodzin lokalizacji- na obrzeżach centrum Łodzi, przy ul. Dubois, w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni oraz rzeki Jasień. Teren ten jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta, dzięki jednej z głównych arterii Łodzi – ul. Pabianickiej. W pobliżu projektowanego osiedla znajduje się rozbudowana infrastruktura handlowo - usługowa (Port Łódź, Ikea, Lidl i Biedronka.) Cała inwestycja obejmuje budowę 11 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych zaprojektowanych na terenie cechującym się rozbudowaną rzeźbą, a także walorami krajobrazowymi. Budynki zostaną wkomponowane w wewnętrzne ciągi piesze oraz przestrzenie do wspólnego wypoczynku mieszkańców. W parterach niektórych budynków zlokalizowane zostaną drobne lokale usługowe podnoszące wartość osiedla.

Łódź, ul. Dubois 98/100

  • Inwestycja Mieszkaniowo / Usługowa
  • Ilość mieszkań: 338
  • PUM : 19340 m2
  • PUU : 300 m2
  • Powierzchnia działki: 3,2 h
  • Czas realizacji inwestycji: 5 lat

Opis inwestycji - zdjęcie


O projekcie - zdjęcie

O projekcie

Nasze mieszkania zaprojektowane są z dużym naciskiem na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Każde z nich będzie posiadać duże okna od poziomu posadzki, przestrzenny balkon lub taras z przyległym ogródkiem. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane miejsca postojowe naziemne oraz parking podziemny. Zaprojektowana została również wspólna strefa wypoczynku dostępna dla mieszkańców osiedla, na którą składać się będą miejsca do grillowania oraz plac zabaw. Całość inwestycji zostanie ogrodzona, a nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców będzie czuwał dyskretny monitoring oraz bramy z kontrolą dostępu.

Galeria

Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.