Pabianice

Młodzieniaszek Park

Opis inwestycji


MŁODZIENIASZEK PARK  W Pabianicach będących sypialnią Łodzi, przy ul. Szpitalnej 2 powstanie pięć budynków wielorodzinnych, doskonale wpisujących się w istniejącą przestrzeń miejską. Założenie projektowe Młodzieniaszek Park polega na zastosowaniu prostych, minimalistycznych form bryłowych i skontrastowanie ich z otaczającą naturą. Elementami charakterystycznymi budynków będą uskoki tarasowe kształtujące dynamiczną ekspozycję mieszkań. Dodatkowym atutem inwestycji jest dostęp do zrewitalizowanego parku z pięknym starodrzewiem, który będzie miejscem relaksu i wypoczynku dla mieszkańców osiedla. Wjazdy do garaży podziemnychzostaną usytuowane w skrajnych częściach budynków, dzięki czemu zostanie wydzielona strefa dla ruchu pieszego wolna od samochodów.  W inwestycji będą znajdowały się również lokale usługowe na poziomie parteru. 

Pabianice,

ul. Szpitalna 2

 
  • Inwestycja Mieszkaniowo / Handlowa
  • Ilość mieszkań: 245
  • PUM: 12650 m2
  • PUU: 1700 m2
  • Powierzchnia działki: 1,8 h
  • Czas realizacji inwestycji: 4 lata

Opis inwestycji - zdjęcie


O projekcie - zdjęcie

O projekcie

W projekcie będzie znajdowało się 245 mieszkań od 33 m2 do 100 m2. W hali garażowej zaplanowano około 250 miejsc postojowych. Oprócz nich w podziemiu będą komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne związane z inwestycją oraz ogólnodostępna dla mieszkańców rowerownia.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.