Zduńska Wola

Nowy Manhattan

Opis inwestycji


Nowy Manhattan zlokalizowany przy ul. Karłowicza 2 w Zduńskiej Woli to inwestycja składająca się z dwóch bliźniaczych budynków, zapewniająca komfort i prestiż zamkniętego osiedla dla swoich przyszłych mieszkańców. Jest to klimatyczne osiedle ulokowane na dużym zielonym terenie, którego sercem będzie strefa rekreacyjna. Przystępny dojazd do centrum miasta, dostęp do terenów zielonych, przestrzeń spacerowa oraz bliskość terenów rekreacyjnych to jedne z wielu atutów tej lokalizacji. Zaprojektowany kaskadowy układ budynków pozwolił na stworzenie nasłonecznionych tarasów dla mieszkańców. Każde z mieszkań będzie posiadać balkon, taras lub przynależny prywatny ogródek. Pomiędzy budynkami powstanie “atrium” bez dostępu ruchu kołowego. W centralnej części została zaprojektowana strefa rekreacyjna z placem zabaw oraz skwerami zieleni. Cały obszar inwestycji zostanie ogrodzony z wydzieloną strefą kołową, nieinwazyjną dla pieszych.

Zduńska Wola, ul. Karłowicza 2

  • Inwestycja Mieszkaniowa
  • Ilość mieszkań: 84
  • PUM : 4700 m2
  • Powierzchnia działki: 0,8 h
  • Czas realizacji inwestycji: 3 lata

Opis inwestycji - zdjęcie


O projekcie - zdjęcie

O projekcie

Projekt zakłada budowę dwóch 4-piętrowych budynków, w których łącznie będą znajdować się 84 mieszkania o metrażach od 32 do 88 m2. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną naziemne miejsca postojowe oraz garażew parterze budynku, a także wspólna wózkownia. Budynki wyposażone będą w windy i komórki lokatorskie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.