Zduńska Wola

Osiedle Żeromskiego

Opis inwestycji


OSIEDLE ŻEROMSKIEGO to projekt który zostanie zrealizowany w centrum Zduńskiej Woli, w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej i usługowej. Będzie kompleksem 5 budynków wielorodzinnych o rzeźbionych bryłach z licznymi tarasami i loggiami. Układ brył projektowanych budynków pozwoli na zapewnienie optymalnego nasłonecznienia elewacji oraz stworzenie dużych tarasów przynależnych do mieszkań. Każde z mieszkań będzie posiadać loggie, taras lub przynależny prywatny ogródek. Pomiędzy budynkami zaprojektowano wewnętrzne patio, które będzie przestrzenią publiczną bogatą w zieleń o zróżnicowanej formie w postaci pagórków, zachęcającą do spotkań oraz interakcji pomiędzy mieszkańcami. W projekcie przewidziano także lokale usługowe.


Zduńska Wola,

ul. Żeromskiego 15-17

 

•  Inwestycja Mieszkaniowo/Usługowa

•  Ilość mieszkań: 167

•  PUM: 9300 m2

•  PUU: 700 m2

•  Powierzchnia działki: 0,9 h

•  Czas realizacji inwestycji: 4 lata

Opis inwestycji - zdjęcie


O projekcie - zdjęcie

O projekcie

W projekcie będzie znajdowało się około 170 mieszkań o powierzchniach od 30 m2  do 130 m2.     Przy holach wejściowych do budynków zaprojektowano pomieszczenia rowerowni/wózkowni. Komórki lokatorskie przewidziano w kondygnacjach podziemnych oraz na poziomie parteru w garażach.

200 miejsc parkingowych zaprojektowano w 3 garażach podziemnych oraz 3 halach garażowych zlokalizowanych na poziomie parteru.

Przewidziano również 12 miejsc postojowych naziemnych, w tym 2 stanowiska z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.