Łódź

Filmowa Residence

Opis inwestycji


Filmowa Residence to prestiżowy  projekt  położony w Centrum  Łodzi. Nasze apartamenty powstaną w cichym i spokojnym sąsiedztwie historycznego Księżego Młyna,na przeciwko Beczek Grohmana,  w pobliżu Pałacu Herbsta, w otoczeniu dwóch parków miejskich oraz Palmiarni ( Park Źródliska I i II ).  Tworzymy idealne miejsce dla osób, które cenią sobie miejski gwar i uroki przyrody.  W pobliżu naszej inwestycji znajduje się  rozwinięta infrastruktura  handlowo - usługowa.  Swoje siedziby mają znane i cenione uczelnie w tym Łódzka Szkoła Filmowa. Swoją architekturą osiedle idealnie wpisze się w klimat dzielnicy znanej z fabrykanckich pałaców i otaczających je parków oraz dawnych fabryk mieszczących dziś placówki kultury. Wygodna, nowoczesna architektura projektu zapewni komfort i wyjątkowy klimat mieszkania.

Łódź, ul. Targowa 69

  • Inwestycja Mieszkaniowo / Usługowa
  • Ilość mieszkań: 179
  • PUM : 8310m2
  • PUU: 563 m2
  • Powierzchnia działki: 0,8 h
  • Czas realizacji inwestycji: 4 lata

Opis inwestycji - zdjęcie


O projekcie - zdjęcie

O projekcie

Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. Łącznie znajdzie się w niej około 180 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i praktycznych rozkładach. Każdy lokal będzie

posiadał balkony lub loggie, a wybrane mieszkania także ogródki. Ponadto na poziomie -1 znajdą się komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe.

Galeria

Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image
Card image

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.