Poddębice

Osiedle Termalne

Opis inwestycji


OSIEDLE TERMALNE powstanie w terenie otoczonym zielenią oraz w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Projekt osiedla zakłada zagospodarowanie terenów obecnie niewykorzystywanych wprowadzając na nich nową miastotwórczą funkcję. Inwestycja obejmie budynki mieszkalne oraz budynki handlowo-usługowe, wraz z układem pieszo-komunikacyjnym. Na terenie osiedla powstanie 8 nowoczesnych czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych w układzie punktowym. Każdy z nich zostanie wykończony elementami pochodzenia naturalnego: kamieniem - piaskowcem oraz drewnem.  Osiedle Termalne zaprojektowano z myślą o nowoczesnym mieszkalnictwie opierającym się na korzystaniu z odnawialnych źródeł energii. Ciepło będzie czerpane z okolicznej Geotermii, co gwarantuje wysoką jakość mieszkania i życia oraz dbałość o dobro naszej planety. To projekt który będzie magnesem dla chcących żyć wygodnie, zdrowo i ekologicznie.

Dodatkowo atrakcyjność inwestycji podnosi jej świetna lokalizacja – niedalekie sąsiedztwo nowopowstałego Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji ( Termy Poddębice), Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie, ZOO Safari Borysew, Ogród Zmysłów z pięknym Pałacem Grudzińskich i pijalnią wód mineralnych.

Poddębice, ul. Targowa 17-19

•  Inwestycja Mieszkaniowo/Usługowa

•  Ilość mieszkań:  około 200

•  PUM: 12 000 m2

•  PUU: od 850 do 1300 m2

•  Powierzchnia działki: 3,6 h

•  Czas realizacji inwestycji: 4 lata

Opis inwestycji - zdjęcie


O projekcie - zdjęcie

O projekcie

W projekcie będzie znajdowało się około 200 mieszkań oraz lokale użytkowo-handlowe. Wszystkie mieszkania będą posiadały duże tarasy na ostatnich kondygnacjach, balkony oraz ogródki w parterze. Do obsługi mieszkańców przeznaczone zostaną miejsca parkingowe zlokalizowane w terenie, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych. Całość będzie spajać promenada znajdująca się w części frontowej inwestycji zagospodarowana elementami małej architektury oraz zieleni.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.